YOUR ONLINE REVENUE IN GOOD HAND

Conser que la caarte bailoa mongi helo

SHOP THE COLLECTION

FITNESS EQUIPMENT

SALE 50%

NEW ARRIVALS

BASKETBALL

TWO-DAY SHIPPING

We created a built-in comments functionality that allows you to comment on any entry, directly create collaborative teams in the application.

30 DAYS MONEY BACK

We promise to be your trusted partner for technology by delivering the advice, service and convenience you deserve all at competitive prices.

WORLDWIDE SHIPPING

Shop from over 850 of the best brands, including BUSINESS HUB’ own label. Plus, get your daily fix of the freshest style, celebrity and music news.

NEW BOOKS

ON THE NEWS

CLICK TO PLAY THE VIDEO

FROM OUR BLOG

SEE STORIES SHARED BY OUR REAL CUSTOMERS
apr 10

Nový sortiment teplovzdušného vykurovania

Produkty vynikajú ľúbivým a praktickým designom, jednoduchou obsluhou a energetickou úspornosťou, ktorá vychádza z použitia EC technológie v kombinacii s regulaciou najnovších trendov. Teplovzdušná vykurovacia jednotka ATACAMA Sleeve a vzduchové clony Breeze a Wind. Náš tým je Vám k dispozícii v prípade otázok na technické parametre a montážnych postupov.
feb 23

Školenie na montáž a kontrolu požiarnych klapiek a uzáverov

Spoločnosť Mandík Group s.r.o. Vás srdečne pozýva na Školenie na montáž a kontrolu požiarnych klapiek a uzáverov Po absolvovaní školenia obdrží uchádzač osvedčenie s platnosťou na 5 rokov. Termín : 9. marca 2023 so začiatkom o 9:30 hodine Miesto konania: Bajč  – Kultúrny dom (info nižšie) Cena za školenie: 80,-€ + DPH na osobu Platba: […]

end of season sale

50% OFF FOR ALL PRODUCTS

SHOP NOW

GET THE APP

A collaborative learning landscape that extends beyond the classroom, connecting education providers, teachers and students with a mutual goal.