HELIOS
Tmavý plynový infražiarič

HELIOS

HELIOS – Tmavý trubkový plynový infražiarič pre vykurovanie priemyselných objektov, skladových hál, športových objektov, prípadne i kultúrnych domov a ďalších objektov s minimálnou výškou stropu 3.5m.
Tmavé plynové infražiariče patria medzi najúspornejšie vykurovacie systémy. Naša spoločnosť vlastní návrhový software HEFAISTOS, ktorý hodnoverne simuluje vykurovaný priestor. Radi vám bezplatne vypracujeme simuláciu vykurovania vašich priestorov aj s orientačnou spotrebou plynu.
Program HEFAISTOS je zatiaľ dostupný pre projektantov a záujemcov vo forme FREEWARE (voľne šíriteľné)


MONZUN VH
Teplovzdušná jednotka plynová s axiálnym ventilátorom

MONZUN VH

MONZUN - VH – Teplovzdušná jednotka plynová s axiálnym ventilátorom určená pre vetranie a ekologické vykurovanie priemyselných, športových a iných objektov ohriatym vzduchom.
Teplovzdušné jednotky VH sú dodávané axiálnym ventilátorom, jednostupňovým, dvojstupňovým alebo modulovaným výkonom výborne sa uplatňujú v novopostavených alebo dobre zateplených halách.
Naša spoločnosť vlastní návrhový software HERMES ktorý napomáha pri navrhovaní a výbere teplovzdušných jednotiek, je samozrejmosťou že program zohľadňuje aj výmenu vzduchu v danom priestore. Radi vám bezplatne vypracujeme simuláciu vykurovania vašich priestorov aj s orientačnou spotrebou plynu. Program HERMES je zatiaľ dostupný pre projektantov a záujemcov vo forme FREEWARE (voľne šíriteľné).


MONZUN CV
Teplovzdušná jednotka plynová s radiálnym ventilátorom

MONZUN CV

MONZUN - CV – Teplovzdušná jednotka plynová s radiálnym ventilátorom určená pre vetranie a ekologické vykurovanie priemyselných, športových a iných objektov ohriatym vzduchom.
Teplovzdušné agregáty CV sú dodávané s radiálnym ventilátorom, jednostupňovým, dvojstupňovým alebo modulovaným výkonom. Radiálny ventilátor umožňuje napojenie vzduchotechnického rozvodu.


MONZUN VH RTI
Teplovzdušná jednotka plynová s axiálnym ventilátorom a so zmiešavacou komorou

MONZUN VH RTI

MONZUN - VH RTI – Teplovzdušná jednotka plynová s axiálnym ventilátorom a so zmiešavacou komorou. Jednotka je určená pre vykurovanie a vetranie hál a miestností ohriatym vzduchom. Jednotka je na saní vybavená zmiešavacou komorou s regulačnými klapkami pre nastavenie množstva čerstvého vzduchu v pomere 0 – 100%.


MONZUN CV RTI
Teplovzdušná jednotka plynová s radiálnym ventilátorom a so zmiešavacou komorou

MONZUN CV RTI

MONZUN - CV RTI – Teplovzdušná jednotka plynová s radiálnym ventilátorom a so zmiešavacou komorou. Jednotka je určená pre vykurovanie a vetranie hál a miestností ohriatym vzduchom. Jednotka je na saní vybavená zmiešavacou komorou s regulačnými klapkami pre nastavenie množstva čerstvého vzduchu v pomere 0 – 100%.


MONZUN KLIM
Teplovzdušná jednotka plynová bez ventilátoru

MONZUN KLIM

MONZUN - KLIM – Teplovzdušná jednotka plynová bez ventilátoru. Plynová jednotka určená do VZT potrubia a klimatizačných jednotiek ako plynová vykurovacia jednotka pre ohrev vzduchu.


MONZUN TE
Teplovodná teplovzdušná jednotka

MONZUN TE

MONZUN - TE – Teplovzdušná jednotka teplovodná určená pre ekologické vykurovanie a vetranie hál a miestností ohriatym vzduchom, kde vykurovacie médium je teplá voda. Jednotku je možné vybaviť voliteľným príslušenstvom. Pri použití zmiešavacej komory je možné jednotku využiť aj ako vetraciu.
Nástenné aj podstropné prevedenie.


NEVADA
Elektrická teplovzdušná jednotka

NEVADA

Jednoduchý model jednotky pre vykurovanie. Nástenné aj podstropné prevedení. 4 výkonnostné rady umožňujú dosiahnuť výkon až 100 kW. S použitím príslušenstva je možné jednotku použiť ako malú vzduchovú clonu, alebo použitím difúzoru ju využiť pre ďalšiu distribúciu vzduchu.


DESTRATIFIKÁTOR
Podstropný ventilátor

DESTRATIFIKÁTOR

ROZVRSTVOVAČ – Podstropný ventilátor, ktorý zaisťuje nútené prúdenie ohriateho vzduchu, čím zvyšuje hospodárnosť teplovzdušného vykurovania priemyselných hál (znižuje teplotný spád medzi hornou a spodnou časťou haly)


Spalinovody a systémy prisávania vzduchu

Spalinovody a systémy prisávania vzduchu

Systémy odvodu spalín v prevedení nerez, alebo hliník. Systémy prisávania vzduchu pre spaľovanie sú určené pre plynové infražiariče HELIOS a plynové jednotky MONZUN.


Špeciálne aplikácie

Špeciálne aplikácie

Klimatizačná jednotka odolná voči seizmickým udalostiam.
Nerezové Infražiariče.
Nerezové požiarne klapky.
Informácie na požiadanie.